OBLÍBENÉ / LAHODNÉ KOUSKY
V ŽELÉ

Sheba® kapsička pro dospělé kočky DELICACY Smíšený výběr v želé

4x85g

Sheba® kapsička pro dospělé kočky DELICACY Smíšený výběr v želé

POPIS VÝROBKU

Luxusní směs křehkých masových kousků v lahodné omáčce. Výjimečné krmivo pro domácí mazlíčky, které vaši kočičku přiměje žadonit o přídavek. Dostupné v balení po 85 g.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Kočka o hmotnosti

3 kg potřebuje 2 kapsičky a 10 g suchého krmiva denně, kočka o hmotnosti

4 kg potřebuje 2 kapsičky a 20 g suchého krmiva denně, kočka o hmotnosti

5 kg potřebuje 3 kapsičky a 15 g suchého krmiva denně.

Doporučujeme podávat směs kompletního mokrého a suchého krmiva SHEBA®. U koček s nadváhou snižte denní množství krmiva. Podávejte při pokojové teplotě, nabídněte vodu, přebytek krmiva uchovávejte v chladu a spotřebujte do 2 dní.

Složení

Maso a výrobky živočišného původu (38%, z toho 94% přírodního*), ryby a vedlejší produkty z ryb (100% přírodní*, včetně 4% lososa), minerální látky, různé cukry. *přírodní ingredience.

Maso a výrobky živočišného původu (38%, z toho 94% přírodního*), ryby a vedlejší produkty z ryb (100% přírodní*, včetně 4% bíle ryby), minerální látky, různé cukry. *přírodní ingredience.

Maso a výrobky živočišného původu (42%, z toho 94% přírodní*, včetně 4% kuřecího), minerální látky, různé cukry. *přírodní ingredience.

Maso a výrobky živočišného původu (42%, z toho 94% přírodní*, včetně 4% krůtího), minerální látky, různé cukry. *přírodní ingredience.

Výživové údaje

Protein:7,7
Obsah tuku:4,8
Obsah anorganických látek:1,7
Hrubá vláknina:0,30
Vlhkost:85