Sheba search

OBLÍBENÉ / VYBRANÉ KOUSKY
V OMÁČCE

Sheba® kapsička pro dospělé kočky SELECTION Rybí výběr ve šťávě

12x85g

Sheba® kapsička pro dospělé kočky SELECTION Rybí výběr ve šťávě

POPIS VÝROBKU

Luxusní směs křehkých masových kousků v lahodné omáčce. Výjimečné krmivo pro domácí mazlíčky, které vaši kočičku přiměje žadonit o přídavek. Dostupné v balení po 85 g.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Doporučené dávkování:

3kg kočka potřebuje 2 a ½ kapsičky denně.

4kg kočka potřebuje 3 kapsičky denně,

5kg koška potřebuje 3 a  ½ kapsičky denně.

Doporučujeme krmit kombinací 2 kapsiček Sheba® a 20g suchého krmiva. U koček s nadváhou snižte denní množství krmiva. Podávejte při pokojové teplotě, nabídněte vodu, přebytek krmiva uchovávejte v chladu a spotřebujte do 2 dní.

Složení

Maso a výrobky živočišného původu (35%, z toho 94% přírodního*), ryby a vedlejší produkty z ryb (100% přírodní*, včetně 4% lososa, 4% tresky tmavé), cereálie, minerální látky, různé cukry. *přírodní ingredience.

Maso a výrobky živočišného původu (40%, z toho 94% přírodní*), ryby a vedlejší produkty z ryb (100% přírodní*, včetně 4% bílé ryby), cereálie, minerální látky, různé cukry. *přírodní ingredience.

Maso a výrobky živočišného původu (40%, z toho 94% přírodní*), ryby a vedlejší produkty z ryb (100% přírodní*, včetně 4% mořské ryby), cereálie, minerální látky, různé cukry. *přírodní ingredience.

Maso a výrobky živočišného původu (40%, z toho 94% přírodní*), ryby a vedlejší produkty z ryb (100% přírodní*, včetně 4% tresky), cereálie, minerální látky, různé cukry. *přírodní ingredience. 

Výživové údaje

Protein:8,5
Obsah tuku:4,5
Obsah anorganických látek:2
Hrubá vláknina:0,30
Vlhkost:82